Vážení zákazníci, kvůli mimořádně vysokému počtu objednávek trampolín, se může doručení vašich balíčků prodloužit až o 1-2 týdny. Netýká se fashionu a příslušenství. Děkujeme za pochopení!

O Jumpingu

Na lekcích Jumpingu vás nečeká jenom skákání nahoru a dolů. Jumping® Fitness je komplexní program na speciálně vyvinutých trampolínách. Základem je kombinace cviků s vysokou a nízkou intenzitou, rychlých sprintů s balančními prvky pro dokonalý „core trénink“ a cviků na rozvoj výbušné síly.

Jumping® není vázán na obtížné kroky choreografie, takže při něm můžete vypnout svou hlavu a při skákání se zbavit všech svých negativních emocí. Jumping® v rytmu oblíbených písniček navíc ve většině lidí probouzí radost, takže vám dokáže spravit náladu už po pár minutách. Při Jumpingu se spouští chemická reakce, při které vznikají endorfiny, serotonin a dopamin. Je vědecky dokázáno, že aktivity, jako Jumping, navozují dobrou náladu.

Jumping® patří co do počtu spálených kalorií během jedné cvičební lekce k těm nejúčinnějším. Samozřejmě záleží na intenzitě cvičení, v průměru však spálíte až 700 kcal za hodinu. To je téměř dvojnásobek než například hodinou běhu. Trampolíny mají mimo jiné nosnost 130kg váhy, proto jsou ideální také pro lidi s nadváhou. Jumping® posiluje komplexně svaly celého těla, spálíte hromadu kalorií a je tak vhodný nejen pro všechny, kteří hledají způsob na snížení váhy, ale také pro ty, kteří si chtějí udržovat nebo zlepšit fyzickou kondici.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz