Vážení zákazníci, kvůli mimořádně vysokému počtu objednávek trampolín, se může doručení vašich balíčků prodloužit až o 1-2 týdny. Netýká se fashionu a příslušenství. Děkujeme za pochopení!

Co o nás říkají

Krystýna Š.

"Jumping jsem objevila úplnou náhodou, když jsem hledala sport, díky kterému bych po dvou porodech mohla vypadat zase dobře a hlavně se dobře cítit. Hned od první lekce mě díky naší super lektorce chytil a věděla jsem, že ho chci dělat nejen pro zdraví, ale i pro zábavu. Po pár měsících mého skákání ale bohužel přišel zákaz. Lektorka byla ale tak skvělá, že nám půjčila trampošky domů a já skákala klidně i každý den. Asi po měsíci kdy jsem měla trampolínu půjčenou jsem dostala od mého skvělého může dárkem sice z druhé ruky, ale svoji ❤️to už se mi v hlavě začal rodit nápad, že bych si mohla udělat kurz, věnovat se jumpingu na "profi" úrovni a nadchnout tak další jumpery no, můj sen se mi v zimě splnil a já se neskutečně těším, až přijde rozvolnění a budu moct konečně vést svoje lekce. Ta atmosféra, když je v tělocvičně 10-15 ženských a všichni makají je nepopsatelná! ❤️A navíc, mám doma super šikovnou malou jumperku (21 měsíců). Jednou bude fakt dobrá! "

Alena S.

"Loni jsem dostala nabídku na koupi trampolíny a od té doby skáču jak jen to jde a super,zatím snad první pohyb co mě baví "

Radka D.

"Trampošky jsem objevila náhodou u nás ve městě před pěti lety. Hned jsem si je oblíbila a skákání na nich se stalo mojí závislostí. Bylo to i tím, že jsme měli super lektorku, která nám dávala zabrat a my chodili s propocenýma tričkama do šatny. Pořádali i sobotní tříhodinový jumping a já vydržela skákat tři hodiny. NEUVĚŘITELNÝ ???? Můj manžel byl tak hodný a jednu trampolínu mi koupil k narozeninám i domů.
Pak jsem otěhotněla a na trampolínky jsem mohla zapomenout. Stála mi tam chudák doma opuštěná v pokoji. 
Nyní už na ni pravidelně obden skáču tři měsíce. Když je vše zavřené, trampoška doma se mi hodí. Kila nabrané v těhotenství pomalu jdou dolů a jumping se stal mým koníčkem. Je to takové odreagování od dětí. Jen tu trampolínu bych už potřebovala vyměnit. Už je dvakrát opravovaná"

Peťulka H.

"jumping je pro me realax dobiti energie od beznych denni starostí díky za vas"

Maja S.

"stačilo jedno video, ako skáčete... Jakub a Jana a do 2 dní bola trampolína doma a skáče celá rodina je to nákazlivé a už sa len s manželom dohadujeme, kto skáče prvý bolo by super skákať vo dvojici"

Lucie G.

"Já přišla na Jumping díky mé sestře Vendula Fidlerová předcvičuje dlouho a mě jako starší sestru vzala párkrát sebou. A jsem v tom až po uši. Je to super a užijeme i spoustu legrace. Když to nejde jinde skáče se na chodbě."

Lenka M.

"Jumping je prostě droga
Kdo jej zkusí,již neopustí.❤️Je tomu již 11 let, co poprvé jsem zkusila první skok.Když nabídka o rok později přišla,ať zkoušky si udělám,lekce své mám, odpovědi moji bylo: ťukot na čelo, vždyť mé tělo už je...pro mladší holky
 to je.
Nakonec jsem jumpingu propadla,své tělo o 12 kg dolů proměnila. Problémy se zády přestaly, přátelé přibyli,spousta zábavy,akcí no prostě: Jumping je boží❤️❤️❤️ na vašem věku nezáleží 
I když už budu babička,skáču pořád jako žabička "

Janka S.

"Jumping sa stal pre mna neoddelitelnou sucastou mojho zivota, nakolko mame skvelu instruktorku tak ma to ozaj bavi, skacem necely rok a bola to laska na prvy pohlad ...momentalne len doma nakolko je situacia aka je, ale som vdacna aj za to, ze aj takto online sa vieme spojit a zaskakat si. ❤️"

Timi L.

"Sedava robota +roky = +27kg navyše. Chcela som stým niečo spraviť, tak som hľadala šport pre mňa.
Našla som !!!! ❤Jumping❤
Rok a kila sú dole a bez trampolíny uz ani si život neviem predstaviť ! Ďakujem aj Vám lebo naša lektorka ma trampolíny len od vás a aj jej lebo je úžasná ❤.Takže keď šport tak určite Jumping a keď trampolíny tak určite len tie Vaše!!!!"

Viktória V.

"waaw, jumpovala som pravidelne asi rok...potom prisli deťúrence  no takáto trampoška by bola novym impulzom minimálne dostať postavu do akej takej podoby "

Monika S.

"Jumping je úžasný v minulosti jsem vyzkoušela a je to tedy mazec, ale super. Bylo by skvělé ji mít doma, myslím, že by cvičila celá naše rodina "

Eva Š.

"Jumping nejlepší sport co znám člověk je úplně nabitý energii chybí mi moc tento sport doufám že brzy otevřou fitka i love jumping "

Denča D.

"Dobrý večer, jumping je super relax po náročném dni v práci. Bohužel nemohu chodit pravidelně skrz pracovni dobu a trampolínu, co jsem měla doma, jsem prodala, nebyla kvalitní, byla tvrdá a bolely z ní kolena  profi trampolína by mi udělala velikou radost  krásný večer všem "

Monika P.

"Jumping srdcovka už pár rokov ❤️ale posledný rok je to slabé kvôli zákazom "

Zuzana R.

"Konečně jsem našla zábavu, která mě baví, kila jdou dolů jako po másle. Co víc si přát. Jedině mít svou vlastní trampolínku. Protože kdo ví jak dlouho tady ten covid-moribundus bude. A nemůžu na Vás jen koukat jak skáčete, jak si užíváte ten příval endorfinů :-D"

Diana V.

"Jumping mi pozitivně ovlivnil život už tak před 5 lety, když jsem žila v jižních Čechách. Pak jsem se musela odstěhovat a všechno šlo do kopru.  Ale když tak na Vás koukám, jaká jste super banda, tak bych do toho s radostí skočila znovu. ❤"

Kačka K.

"Jumping mě ovlivnil na celý život. Věnuji se mu teprve asi rok a půl (takže nic moc vzhledem k situaci) a už je to úplně nejvíc srdeční záležitost ❤️ Díky naší úžasné trenérce mě to maximálně baví a i když jsem na lekci šla unavená, vyčerpaná, naštvaná apod., domů vždy odcházím plná energie a dobré nálady ☺️☺️ Je to takový můj životabudič"

Martina V.

"Jumping sa stal mojím naj športom, je to neskutočný relax a energia. Formuje aj postavu. Mám pozičanú trampolínku, keďže sa nedá chodiť cvičiť a vďaka našim dvom inštruktorkám, ktoré sú úžasné môžem skákať online doma. "

Martina S.

"Nejlepší a nejúžasnější, dobře se mi po tomto cvičení dobře hubne. Když mám dobré směny v jakékoliv práci, kterou chytnu, tak si zajdu do fitka, bohužel to nebývá často, teď je rok pandemie a je vše zavřené."

Petra H.

"Jumping je prostě pecka odreagování, strašně mě to bavilo než vše zavřeli."

Markéta R.

"Já byla odjakživa celkem koule a sport mě moc nebral, ale pak jsem narazila na jumping a z toho se teda stala moje životní láska ❤️. Chodím na něj už tak 7 let a stále mě nepřestává bavit. Nikdy jsem si nemyslela, že by mě nějaký sport mohl tak naplňovat a chtěla bych se v něm stále zlepšovat.
Za poslední rok nebylo tolik příležitostí si zaskákat, ale díky našemu skvělému fitku (tímto ještě jednou díky Fitstyle HK) jsem měla možnost zapůjčit si trampošku domů, kde jsem skákala podle předtočených lekcí od našich super instruktorek, ale dávala jsem si i lekce podle Vašich videí, které byly taktéž bezvadné a bylo to zase trochu něco jiného. Je vidět, když člověk dělá něco s láskou! ❤️"

Teri K.

"Běhání mě nebaví a toužila jsem shodit několik kilo. Dozvěděla jsem se o jumpingu od kamarádky. A vyzkoušela, byla jsem a jsem nadšená. Ještě sice nemám vytouženou postavu, ale cítím se líp, už se tolik nezadýchávám a čekám, až zase budu moc jumpovat! Máme skvělou trenérku a tak to jde samo :)."

Veronika H.

"Už 6 let je Jumping součástí mého života.Je to velká láska,vášeň,radost.Jumping mi přináší odreagování od bĕžných starostí.
Jumping do mého života přinesl i nová přátelství.
A díky této dobĕ,která je šílená,a tĕším se moc až skončí a potkáme se všichni
 nĕkde jinde,tak si ale zase mohu zaskákat s instruktory s kterými se človĕk bĕžnĕ nemá možnost potkat.A získává nová přátelství i v té online podobĕ."

Kristýnka A.

"Trampolíny jsem si oblíbila po první dceři, když jsem měla kila navíc. <3 Skákáním jde všechen stres pryč. Známe to každý, když se potřebujeme vykřičet. Já se potřebuju vyskákat :P :P :D"

Andrea B.

"Na jumping som sa dostala skrz jednej známej...aAaaa vytrvala som...už tam chodím cca 5 rokov a môžem povedať,že som si našla šport pre seba ❤️ a keďže teraz cvičíme v online svete,tak mám aj dvoch spoločníkov, ktorý pri každom tréningu sedia pred trampolinou a sledujú má ❤️ moja štátna kontrola"

Janča B.

"Na jumping jsem začala chodit díky sousedce, která mě tam vytáhla. Ze začátku jsem si nebyla jistá jestli ten sport vydržím dělat. Ale vydržela jsem.. Pak ale přišlo druhé těhotenství, ale to už jsem věděla, že po tom budu chtít co nejdříve začít zase makat.. Abych nejen vypadal a po 2 dětech dobře, ale abych se i dobře cítila. K Vánocům jsem se synem dostala vlastní trampolínu a jelikož si mezi tím mým těhotenstvím sousedka udělala kurz, tak díky ní můžu skákat i s 4 měsíčním prckem doma 
Zkrátka je to super sport "

Jana J.

"Já nemám slov, je to prostě skvělý."

Lenka Š.

"V jumpingu som už 5 rokov a keď som prvýkrát skočila na trampolínu,bola to láska na prvý skok Prešla som si v jumpingu rôznymi zmenami a stále treba makať vo všetkom na sebe a napredovať, ale viem,že je to moje najväčšie šťastie a najkrajšia životná cesta,ktorá ma mohla stretnúť.❤️ ...keď sa môj život začal uberať úplne iným smerom,či psychicky alebo fyzicky...
Ďakujem za toto šialenstvo,ktoré mi prinieslo do života svetlo, radosť,lásku,energiu,pozitivitu,zážitky,party,akcie,1000úžasných ľudí,nové možnosti,skúsenosti a hlavne to šťastie, že s tým môžem žiť,robiť čo ma baví,venovať sa tomu, odovzdávať to ďalej...Ďakujem za všetkých ľudí,ktorých mi jumping do života priniesol. Jumping nie je len cvičenie,je to životný štýl.Je to moja droga a závislosť, aj keď je Covid a veľa vecí sa nemôže, aj táto situácia mi ukázala to,že jumping je súčasťou môjho života bez ohľadu na situáciu.
Ďakujem za tento jumpingový život,milujem ho a zmenil mi život od základov a vďaka nemu,sa mi splnil sen a verím,že ešte ďalšie sa naplnia ..Takže najväčšie ďakujem Vám,že tento šport existuje a za to, čo všetko robíte a dávate do toho, zdokonaľujete a posúvate hranice ďalej a ďalej, dolu."

Lenka F.

"Jumping je super relax. Dobře jsem se vždycky u toho odreagovala. Jen mě mrzí, ze teď nemám šanci se jit na tramposky vyřádit jediný sport který mě nadchl a baví ❤"

Vlaďka Z.

"Jumping? Naprostá srdcovka od samého začátku, dloooouho jsem uvažovala, jestli to zvládnu, ale jakmile se u nás otevřelo fitko s možností trampolínek a úžasnou trenérkou, tak mě dcera Veronika Zelenská "přesvědčila" a nelituji toho ani na vteřinu, zlepšen nejen zdravotní stav, ale i vytvořena závislost na pohybu! Prostě JUMP je ❤️"

Markéta S.

"Díky Jumpingu jsem objevila Sport, který je nekutečnou drogou. První stroj, ze kterého se po pár týdnech nestal jen sušák věcí, věšák pro návštěvy, prolézačky pro děti a jiné 
Od té doby co ji mám je mé sportovní tempo vražedné, revírem je obývák, v teplých večerech venkovní veranda. Když slyším novou písničkou, první co mě napadá, jak bych na ni cvičila a říkám si jojo, Ta je dobrá, na tu by se dupalo jedna radost. Je to nejlepší sport, který jsem mohla objevit, nasadím sluchátka a jedu. Čas na trampolíně neskutečně rychle plyne.
Jumping že mě udělal závisláka na sportu. A řeší 2v1, jsem v kondici a vyčistím si hlavu ????
Konečně jsem si našla nejlepší kámošku, svoji zelenkavou trampošku "

Marcela N.

"Při jumpingu se nádherně odreaguji, vyčistím si hlavu a protáhnu celé tělo. Vždy mám pocit, že tím jak se potím, odplaví se že mě všechen stres a negativní myšlenky. Domů odcházím jako nový člověk "

Aneta Š.

"Pri slove Jumping si spomeniem na prvú hodinu ako som mala problém vôbec vydržať do konca hodiny. Mala som problém skákať celú hodinu . Nuž čo Vám poviem kondička na bode mrazu. Ozývala sa aj bolesť v 2 krát zlomenej nohe. Trénerka mala strach či náhodou nechystám infarkt .Veru začiatky boli ťažké.A dnes sú to už 2 roky pravidelneho cvičenia viac krát do týždňa.Velké prínosy ako strata kg úžasný reset hlavy.získana kondička. Keď to bolo možné chodila som na dva rôzne tréningy junpingu, lebo každý tréner má svoj štýl cvičenia čo je super. Teraz jedine online,ale i to je cesta ako pokračovať v tom čo nás baví. ????Je to droga, životný štýl a láska k tomuto dynamickému športu. ❤."

Janka M.

"JUMPING MILUJEM ♥️ JE to jediný šport ktorý robím z úplným nadšením a chuťou"

Renda Č.

"Patří do mého života už spoustu let, přinesl mi spoustu nových přátel, osvobuzující pocit, úžasné párty v Pardubicích na které jsme rádi jezdili a tahle krize mi to nepřekazí. "

Kačka Š.

"Jumping mi doporučila nejlepší kamarádka. Tolik mě to pohltilo, že během chvilky jsem se přihlásila na kurz jumping instruktora. Po úspěšném absolvování jsem se rozhodla rozjet vlastní lekce u nás na vsi a teď postupně dokupuji trampolíny, protože má zájem čím dál víc lidí. Miluju to a miluju tu lásku k jumpingu šířit dál. Během loňského jsem trampolíny 2x půjčovala, abych se svými cvičenkami mohla být alespoň v online kontaktu. Nemůžeme se dočkat, až si zase zařádíme společně."

Martina M.

"Já teda předtím sportovala jen tak sporadicky s nechutí, než mě kamarádka instruktorka k tomu přivedla. Od té doby mě to chytlo.
Prvně jsem si nebyla ve skákání vůbec jistá, nakonec si teď vymýšlím i vlastní sestavy na písničky, které miluju a jsem schopná je skákat pořád dokola měsíce v kuse :D
Spojila jsem si svoje oblíbené písničky s oblíbenou aktivitou a je to pecka! Zadek se zpevnil, nálada se zlepšila a i manžel je taky spokojený ;)"

Nikuška P.

"Jumping sa stal mojou sucastou v roku 2012/13 kedy som sa don zamilovala. Mala som v Bratislave uzasnu cvicitelku ktora do toho davala vsetko a tak aj my sme sa do toho zamilovali zvlast ked uz sme mali nejake choreografie. Neskor v Prahe som navstevovala uzasne baby ktore boli topka a na som myslela ze uz viac nedokazem ale dokazala som. Vyformovala som si postavu a spevnila svaly. Pocas corony som myslela ze to nedam mala som horsie abstaky ako nejaky zavislak preto som sa rozhodla ze si kupim na zaciatok aspon nejaku trampolinku a nelutujem. S Kubom a Jankou cvicim casto a ten pocit potoom je uzasny. Dakujem vam za videa ste TOP❤"

Iva Ch.

"Jumping je proste "pure joy"  Dynamicky, narocny, a hlavne hudba! Na tramposce je proste jen ted a tady, zadne problemy, zadny stres, jenom radost z pohybu a hudby. A potom ten pocit, ze jsem si dala poradne do tela, ten je k nezaplaceni. Moje adventure trampolinka jezdi vsude se mnou, takze lasku k jumpingu predavam, kde muzu...akorat mi sousede ji asi neoceni " 

Petra L.

"Přestěhovala jsem se z města na vás kde nic nebylo... Špatná práce,lidé na vás koukají jako na naplaveninu a sama doma,než dráha polovička přijde utahana z práce. Hledala.jsem co je kde kolem a přes kamarádku narazila na trampolinky: -) nadšení hned po prvni písničce:-) úžasný relax,vypnutí v hlavě,nabití energií a zároveň dobrý pocit že pro sebe něco dělám.a ještě mě to baví... Společně s dalšími jsme si založili spolek a během 4let korunka po korunce abych nás mohlo skákat víc i tady u nás na vsi a musím říct že je vic"zen" které jsme tak.mohly"rozsvitit"od běžného života. Už nechodily.jak šedé myši po.ulici.se sklopenou hlavou.ale v tělocvičně. To pořádně rozjedou a to je pak ta skvela.nalada uplne na vše. Roky šly dal a tento poslední? ....Poridila jsem.jednu starší trampolinu,bohužel tak trošku ta letěla,že konstrukce unese max.male.dite.. Ale.co se nestalo,mám dcerku 3,5let.a zacla si hrát na maminu stylem že musí mít na plno hudbu a vydrží skákat skákat a skákat a já jsem.strasne rada že tento sport je opravdu pro všechny a dělá lidí šťastnými! Což je poslední rok myslím.dulezite a pro mě další.osobni ptze druhá dcerka-rok a 3mesice se naučila.skakat dřív než pořádně chodit:-) takze je rvačka o jednu rozpadlou trampolinu ale ja uz se straaaasne těším až se vše otevre. Je to báječný sport který mě naučil koukat se na sebe jinak,moje děti si ho vybraly od malicka:-) A i kdyz teď jina moznost.neni,i jen pohled na vás co posíláte za super.energii přes videa je k nezaplacení a za to vám moc.dekuju. Skáču.s vama.na podlaze v kuchyni u plotny:-)"

Terez M.

"Ja zacala skakat po tezke nemoci a jumping me neskutecne nakopl a posilil jak po fyzicke tak hlavne psychicke strance. Ted si uz bez jumpingu zivot predstavit neumim♥️"

Alena H.

"Jumping mi připadá skvělý, skákat jsem začala v době covidu, a ačkoliv jsem si připadala trochu stará (68) na takový sport, přesně to vyhovuje mým různým neduhům (klouby) i zájmům (hudba, rytmus)."

Daniela S.

"Nikdy mě žádné cvičení nechytlo tak jako jumping.
Kdysi mi ho ukázala kamarádka a od té doby se jump stal mojí závislostí. A taky se při něm perfektně odreaguji po práci"

Lenka G.

"Ja som vždy milovala jumping je to super pohyb a nakoľko som mala od mladá problémy s kolenami je to pre mňa jeden z pohybov pri ktorých sa cítim fakt komfortne. Ale od minulého roka od januára som začala skákať každý deň aby som sa zbavila popôrdných kíl a dostala sa naspäť do kondície a podarilo sa. A moja taká prvá chvíľa po druhom pôrode po skoro roku od druhého pôrodu kedy som odišla od mojich deti na skoro celý deň bolo práve na mega akciu v Piešťanoch na jumping párty. A staršia 3 a pol ročná dcéra bola najviac sklamaná že nemohla nás prísť pozrieť lebo ako sa hovorí deti klonuju svojich rodičov tak u nás je to doslovne najviac u nás funguje aby poslúchala že keď bude dobrá dám jej do obývačky trampolínu.
Jumping je proste droga ❤️❤️❤️"

Lucie B.

"Já už jsem vyzkoušela hodně koníčků, jízdu na koni, břišní tance, zumbu,... Ale nikdy jsem nezažila bolavé ruce, bolavé nohy, tep na 180, velký úsměv na rtech a TEN pocit. To až s jumpem.❤️"

Martina M.

"Jumping je úplne, moja srdcová záležitosť ❤️ od prvého skoku. Parádna odreagovačka a radosť z pohybu aj keď teraz len online"

Dita Z.

"Zkusila jsem snad všechny sporty, ale po té co mě kamarádka zlákala na jumping, tak už jiný nehledám. Je to přesně kombinace všeho co mě baví. Rytmus, hudba, veliký výdej a neskutečné uvolnění endorfinů. V současné době jako bonus vaše videa."

Janina M.

Za me trampolíny naprostý TOP.Váš tým , vaše energie, akce... Naprosto jsem si to zamilovala zbavila jsem se bolesti zad, což už jsem ani nedoufala, změnila jsem způsob života a teď jen čekám, až konečně budu moci projít kurzem na instruktora a stanu se oficiálně součástí toho všeho. Klobouk dolů, Jumping mi dokázal oblbnout hlavu a vytvarovat postavu✌"

Hermine H.

"Jde vůbec popsat slovy, co Jumping přináší MI?

J umpuji s vámi každý den společně.
U směvavy Team a jde nám to výtečně.
M ozek mi skáče sem a tam.
P ocit euforie si užívám.
I když už plíce nemůžou
N ohy se vždycky přemůžou.
G eniální Jump!Nale, Miro, Ondro, Samueli, Jano, Jakube a Jakube Díky"

Leňa M.

"Instagram bohuzel nemam, ale jednoznacne jumping za me proste top! Nejen, ze se u toho citim nesmirne ve "vzduchu" , ale ovlivnilo me to takovym zpusobem, ze si planuju udelat kurz a jit skakat s ostatnima, stejne jako Vy! Byt motivaci pro ostatni, davat tu nejvic nejlepší moznou pozitivni naladu, navic pri skvela rytmicke hudbe a predevsim doprat a sama zazivat ten pocit po doskakani, opravdu preji vsem, kdo jeste nezazil.❤top top top! A ke vsemu, ruzova trampolinka pro nekoho, kdo ruzovou miluje a jeste mu doda vic pozitivni a plne energie! ????☺️"

Luciana B.

"Jumping se stal mým nejoblíbenějším relaxem a hlavně odpočinek od dětí, manžel vždy říká že můžu byt jakkoliv naladěna naštvaná unavená nebo v pohodě ale z hodiny vždy přijdu úžasné nabitá energii a skvělou náladou. Hraje to Tedy i do rodinné pohody a když můžu skákat i jako instruktor s holkama tak to je vždy neskutečný zážitek! I love IT!"

Luisa B.

"Skákání se již stalo součástí mého života
Mám skvělého trenéra, který nám půjčil trampolíny i v těchto těžkých dobách a trénujeme online, takže jsme alespoň trochu fit"

Blanka P.

"Pro mě jumping znamená vyčištění hlavy!!! Vaše videa jsou super, jen tak dál! ♥️"

Veronika J.

"Jumping se stal mojí součástí života bez které nemůžu být❣ při každé lekci se cítím zničená, ale zaroveň jako znovuzrozená. Mám skvělou trenérku, která i v této nelehké době nám propůjčila trampolínky a cvičíme online, můžeme tedy být aspoň trochu v kondici a odreagovat se. Miluju jumping❣"

Petra K.

"Bohužel za poslední rok toho nejvíce naskakali moje děti. V týdnu zvládám tak 2x jinak za běžného režimu kdy jsou fitka otevřená tak 4x týdne. Úžasný relax, nová energie a odreagování. Hlavně, že jsou děti spokojené, nevím jak se budou tvářit až tramposka půjde zpět do fitka na pravidelné tréninky"

Týna J.

"netřeba slov, do trampoliny sem se zamilovala a našla jsem co sem potrebovala :) I po zdravotni strance, kdy me prestali bolet zada , naucila sem se jak zpevnit a drzet telo , jsem po operaci kycelniho kloubu, ktery se taky skakanim posilnil a neni tak ochablej, vydrzim vice a bonus fotka dukaz prozatimnich -18kg dole :) Endorfinky a pocit štěsti je bonus k lepsimu memu ja ☺️"

Hanka V.

"Jumping mě naplňuje pozitivní energií po dni plném stresu si s Vámi zaskáču, a jsem happy jak dva grepy ???? A hlavně! Zpevňují se mi kejtičky a! Potom co nám vládní opatření zavřela a zakázala všechno, co máme rádi, je super, že s námi jedete live. Skáču s Vámi každý den, moc děkuji, jste skvělí celý tým. ❤"

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz