Jumping® trampolína pro děti nad 25kg

7 500 Kč
Skladem

Tato trampolína byla navržena speciálně pro ty nejmenší.
Při vývoji jsme využili naší téměř 20letou zkušenost s trampolínami, a jako rodiče malých dětí jsme do ní vložili i své vlastní poznatky a postřehy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Testovaná normou:  ČSN EN 71-14

Určena pro děti mladší 14 let

Tato trampolína byla navržena speciálně pro ty nejmenší. Při vývoji jsme využili naší téměř 20letou zkušenost s trampolínami a jako rodiče malých dětí jsme do ní vložili i své vlastní poznatky a postřehy. Naše vlastní děti nám pomáhaly tuto trampolínu vyvíjet tak, aby splňovala veškeré parametry.

Bezpečnost pro nás je na prvním místě, ale i funkčnosti a praktičnost je základním pilířem této krásky. Jumping® dětská trampolína splňuje normu ČSN EN 71-14 (Bezpečnost hraček : Trampolíny pro domácí použití)

Rám trampolíny: Konstrukce této trampolíny je vyrobena z materiálu nejvyšší kvality, a to ocelového kulatého profilu, jehož 2 mm tloušťka stěny zajišťuje vysokou pevnost a tuhost. Součástí konstrukce je také 6 pevných nohou, které jsou zakončené speciálním gumovým nástavcem. Tento nástavec nezanechává šmouhy a chrání před poničením všech druhů povrchů. Nohy trampolíny jsou vysoké 28,5 cm. Hmotnost trampolíny nepřesáhne 10 kg.  

Doskočný výplet: je tvořen speciální polypropylenovou tkaninou, která vyniká odolností proti UV záření. Doskočná plocha je ohraničena černým lemem, jehož šířka je 5cm.

Gumolano: má speciální polyesterový oplet, odolný vůči mechanickému poškození. Tažnost gumolana je stanovena tak, aby odrazy z  trampolíny byly pro vaše dítě tou nejlepší zábavou . Nesporným bonusem je také jeho zvýšená odolnost vůči otěru.

Opěrná madla: jsou z ocelového kulatého profilu o tloušťce stěny 2mm. Madlo se skládá ze dvou částí, které se spojí pomocí spojky. Výhodou opěrných madel je variabilní nastavitelnost dle výšky skákajícího. Vychytávkou je možnost nakloněni opěrných madel nad doskočený výplet. Díky toto je skákání na této trampolíně komfortní i pro ty nejmenší. Držák opěrných madel jednoduchým manévrem k trampolíně připevníte a dotáhnete imbusovým klíčem. Spodní část řídítek je z nerezové oceli. Díky tomuto materiálu nedochází k nevzhlednému odírání.

Bezpečnostní kryt: se jednoduchým manévrem připevní ke konstrukci trampolíny. Výplň krytu tvoří mirelonová pěna, která je potažená vnitřní koženkou v zelené barvě, splňující požadavky normy EN 71-3:2013-BEZPEČNOST HRAČEK.

Kontrola a údržba: Před každým cvičením vizuálně zkontrolujte všechny části trampolíny. 2x ročně doporučujeme kontrolu stavu trampolíny servisním technikem

Odstavení z provozu: V případě zjištění závady na trampolíně, zamezte jejímu dalšímu užívání a kontaktujte servisního technika.

Záruční podmínky: Výrobce poskytuje záruku 24 měsíců ode dne převzetí zboží. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení dílů (gumolano a výplet trampolíny)

VAROVÁNÍ: Trampolínu může užívat vždy maximálně jedna osoba. Důsledkem nadměrného cvičení nebo nesprávného používání trampolíny může dojít ke zranění. Servis trampolíny zajišťuje vždy výrobce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trampolíny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14 kg
Způsob uchycení výpletu s nosností nad 25kg: Patentovaný systém jednotlivých ok (Gumolano, třmen a 2 kleštiny)
Způsob uchycení výpletu s nosností do 25kg: Gumolano
Průměr trampolíny: 123 cm
Průměr výpletu: 90cm
Průměr gumolana: 7mm
Váha trampolíny: 10kg
Maximální zatížení s nosnotí do 25kg: 25kg
Maximální zatížení s nosnotí nad 25kg: 110 kg
Výška rámu: 29cm
Šířka krytu: 20cm
Výška krytu: 1cm

Jumping® s dětmi

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
E Avatar autora | 1.4.2021
Naprosto parádní.. Malá nadšená a já také.. Nastavitelné madlo super výhoda pro děti a ochranný kryt to stejné.. Není co vytknout jen snad poděkovat, že jste udělali i dětské ❤️.. Už můžeme konečně skákat spolu a já se nemusím bát, že si zasekne nožičku o lana či špatně doskočí, když skákala na mé trampošce.. ????
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 1.4.2021
Moc děkujeme :)
5
TC Avatar autora | 5.1.2021
Nejlepší vánoční dárek!
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 25.1.2021
Děkujeme :)
5
JH Avatar autora | 13.11.2020
Tak a je doma klid, malej by nejraději skákal celý den. Trampolína je tichá, žádný hluk - paráda.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 13.11.2020
Děkujeme :)

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
MS Avatar autora Detská trampolína pre vatšie dieťa 26.11.2020 14:22
Dobrý deň, máte trampolínu pre vatšie dieťa, ktoré má viac ako 25kg? Či máme kúpiť trampolínu dospelácku?Ďakujem.
A Avatar autora Detská trampolína pre vatšie dieťa 26.11.2020 14:28
Dobrý den, když Vám dítě vyroste, tak stačí k dětské trampolíně přikoupit kompletní výplet Excellent a vyměnit ho za ten dětský. Trampolínu tak bude rázem vhodná pro ty největší děti. Výměna výpletu je díky patentovanému systému uchycení záležitostí pár minut :)
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz