Jumping® trampolína pro děti do 25kg

5 950 Kč
Skladem

Tato trampolína byla navržena speciálně pro ty nejmenší.
Při vývoji jsme využili naší téměř 20letou zkušenost s trampolínami, a jako rodiče malých dětí jsme do ní vložili i své vlastní poznatky a postřehy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Testovaná normou:  ČSN EN 71-14

Určena pro děti mladší 14 let

Tato trampolína byla navržena speciálně pro ty nejmenší. Při vývoji jsme využili naší téměř 20letou zkušenost s trampolínami a jako rodiče malých dětí jsme do ní vložili i své vlastní poznatky a postřehy. Naše vlastní děti nám pomáhaly tuto trampolínu vyvíjet tak, aby splňovala veškeré parametry.

Bezpečnost pro nás je na prvním místě, ale i funkčnosti a praktičnost je základním pilířem této krásky. Jumping® dětská trampolína splňuje normu ČSN EN 71-14 (Bezpečnost hraček : Trampolíny pro domácí použití)

Rám trampolíny: Konstrukce této trampolíny je vyrobena z materiálu nejvyšší kvality, a to ocelového kulatého profilu, jehož 2 mm tloušťka stěny zajišťuje vysokou pevnost a tuhost. Součástí konstrukce je také 6 pevných nohou, které jsou zakončené speciálním gumovým nástavcem. Tento nástavec nezanechává šmouhy a chrání před poničením všech druhů povrchů. Nohy trampolíny jsou vysoké 28,5 cm. Hmotnost trampolíny nepřesáhne 10 kg.  

Doskočný výplet: je tvořen speciální polypropylenovou tkaninou, která vyniká odolností proti UV záření. Doskočná plocha je ohraničena černým lemem, jehož šířka je 5cm.

Gumolano: má speciální polyesterový oplet, odolný vůči mechanickému poškození. Tažnost gumolana je stanovena tak, aby odrazy z  trampolíny byly pro vaše dítě tou nejlepší zábavou . Nesporným bonusem je také jeho zvýšená odolnost vůči otěru.

Opěrné madlo: Je vyrobené z jeklového profilu o tloušťce 2 mm a dají se variabilně nastavit dle výšky skákajícího s následnou fixací pevným aretačním šroubem. Vychytávkou je naklonění opěrného madla nad doskočený výplet, díky tomu je skákání na této trampolíně komfortní i pro ty nejmenší. Držák na opěrné madlo je k trampolíně pevně přivařen, takže po vsunutí madla nedochází k nepříjemným a nebezpečným otřesům. Horní část opěrného madla je lehce zaoblena pro větší komfort a bezpečnost při skákání. 

Bezpečnostní kryt: se jednoduchým manévrem připevní ke konstrukci trampolíny. Výplň krytu tvoří mirelonová pěna, která je potažená vnitřní koženkou v zelené barvě, splňující požadavky normy EN 71-3:2013-BEZPEČNOST HRAČEK.

Kontrola a údržba: Před každým cvičením vizuálně zkontrolujte všechny části trampolíny. 2x ročně doporučujeme kontrolu stavu trampolíny servisním technikem

Odstavení z provozu: V případě zjištění závady na trampolíně, zamezte jejímu dalšímu užívání a kontaktujte servisního technika. 

Záruční podmínky: Výrobce poskytuje záruku 24 měsíců ode dne převzetí zboží. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení dílů (gumolano a výplet trampolíny)

VAROVÁNÍ: Trampolínu může užívat vždy maximálně jedna osoba. Důsledkem nadměrného cvičení nebo nesprávného používání trampolíny může dojít ke zranění. Servis trampolíny zajišťuje vždy výrobce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trampolíny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Způsob uchycení výpletu s nosností nad 25kg: Patentovaný systém jednotlivých ok (Gumolano, třmen a 2 kleštiny)
Způsob uchycení výpletu s nosností do 25kg: Gumolano
Průměr trampolíny: 123 cm
Průměr výpletu: 90cm
Průměr gumolana: 7mm
Maximální zatížení s nosnotí do 25kg: 25kg
Maximální zatížení s nosnotí nad 25kg: 110 kg
Výška rámu: 29cm
Šířka krytu: 20cm
Výška krytu: 1cm

Jumping® s dětmi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz