Vážení zákazníci, kvůli mimořádně vysokému počtu objednávek trampolín, se může doručení vašich balíčků prodloužit až o 1-2 týdny. Netýká se fashionu a příslušenství. Děkujeme za pochopení!

JAK SI VYBRAT SPRÁVNOU FITNESS TRAMPOLÍNU

Pojďme se společně podívat na základní srovnání našich Jumping® Fitness trampolín a na nejčastější otázky a odpovědi. Tento přehled Vám napoví, jaká trampolína bude pro Vás tou ideální volbou.

Jumping fitness trampolína

Ideální trampolína do domácnosti

Pokud si vybíráte svou první trampolínu, nemusíte mít strach, že sáhnete po špatné. Všechny naše trampolíny jsou vhodné jak na cvičení doma, venku nebo ve fitness centru. Hlavním rozdílem je jejich velikost. Od ní se odvíjí i její skladování a nebo přeprava spojená s cestováním. Před samotným výběrem si tedy zodpovězte otázku, jak často budete trampolínu využívat a kolik prostoru jí ve své domácnosti můžete vyhradit.

Pokud s jumpingem teprve začínáte a nevíte, jak často se budete cvičení věnovat, doporučujeme Vám trampolínu Standard (široká trampolína, velký rám z jednoho kusu, průměr 136 cm) nebo nyní velmi oblíbenou Excellent (menší trampolína, rám který je možné složit pro přepravu, průměr 120 cm).

Pokud ale už teď víte, že Jumpingu propadnete a zamilujete si ho stejně jako my, doporučujeme Vám trampolínu Flexi. Je to špička mezi trampolínami a budete mít tedy doma to nejlepší. Je navíc přizpůsobena velké zátěži, tedy častému využívání. Má pevný velký rám, tedy vydrží prakticky cokoliv.

Novinkou je kolekce Excellent Adventure. Trampolínu můžete komplet složit a v praktické tašce převést v kufru auta. Navíc díky popruhům, které jsou součástí této trampolíny, můžete s ní na zádech vyrazit prakticky kamkoliv.

Jaká je minimální požadovaná výška stropu při používání trampolíny v interiéru?

S výškou stropu ve Vaší domácnosti si nemusíte dělat starosti. Průměrná výška stropu v českých domácnostech je 2,5 metru. Výška trampolíny je pouhých 30 cm. Nad hlavou  po výskoku budete mít jistě i tak dostatek prostoru.

Jakou váhu trampolína vydrží? Mohu dělat jumping s nadváhou?

Maximální nosnost našich trampolín se pohybuje od 100 do 150 kg. Pro ty, co se pohybují na vyšší hodnotě hmotnosti tzn. nad 130 kg váhy, doporučujeme trampolínu Plus. Která je na toto zatížení přizpůsobena. Tuto trampolínu lze kdykoliv díky naší nabídce gumolan upravit na variantu Standard nebo Flexi.

Je možné odmontovat madlo/držadlo trampolíny kvůli lepšímu skladování?

Opěrná madla se dají vyjmout ze všech našich trampolín. Kompletně skládací trampolína ideální na převoz v kufru osobního auta například na aktivní dovolenou je trampolína Excellent a Adventure.

Je trampolína a skákání na ní tiché?

Ano, skákání na trampolíně je možné i ve vaší domácnosti. Speciální nástavce na nožičkách zaručí bezproblémové používání trampolíny na jakémkoliv povrchu a zabrání vytváření šmouh, jak tomu bývá u běžných trampolín. Tichý chod trampolíny zajistí naše originální gumolana. Výhodou jejich využití oproti běžným pružinovým trampolínám je vysoká odolnost a kvalita. Vaši trampolínu si tak budete užívat mnohem déle a bez obav z rychlého opotřebování.

Mohou na fitness trampolíně skákat i děti?

Jistě, trampolínu si může vyzkoušet klidně celá rodina. U skákání dětí doporučujeme vždy dohled dospělého. Pro děti jsme však nově vyrobili speciální dětskou fitness trampolínu. Při jejím vývoji jsme využili naší téměř 20letou zkušenost s trampolínami a jako rodiče malých dětí jsme do ní vložili i své vlastní poznatky a postřehy. Dětská trampolína je vhodná pro děti do 14 let a do váhy 25 kg.

Je možné vyměnit si u současné trampolíny od Vás doskočný výplet?

Samozřejmě, pokud máte starší typ trampolíny, je dobré po nějaké době vyměnit doskočný výplet. Jeho výměna je velmi lehká, zvládnete to sami v pohodlí domova podle našeho video návodu. S výběrem výpletu Vám rádi poradíme a doporučíme ten nejvhodnější.

Najdu někde doporučené cviky na trampolíně? Nějakou inspiraci?

Abychom společně udrželi krok a skok, spustili jsme na našem youtube kanále online výuková videa. Tedy svěřte svůj trénink i v pohodlí domova do rukou master trenéra a cvičte s námi.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám a my Vám rádi poradíme.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz